Hakkımızda

Yavuz Metal 1993 yılında kurulmuş olup bağlantı elemanları imalatı sektöründe hizmet anlayışını ön planda tutarak satıştan ziyade müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Bu anlayışından ödün vermeyerek sektörde saygın ve güvenilir bir kurum olarak yerini almıştır.

Misyonumuz

30 yıllık tecrübemizle müşteri memnuniyeti ilk hedef kabul ederek, kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat, kaliteli, bilimsel ve sistemli çalışma, satış sonrası destek hizmeti, verimlilik ve süreklilik ile sektörümüz içinde farkı hissedilir bir kurum olmak.

Vizyonumuz

Günümüzde çok üst seviyelere ulaşan imalat hızları, malzeme bilimi, mühendislik ve işletme perspektifleri açısından önümüzdeki yıllarda bu trendleri ve araçları yakın takip eden ve etkili biçimde kullanan kurumların başarılı olacaklarını göstermektedir.

Yavuz Metal olarak çalışmalarımızı bu doğrultuda geliştirerek sonraki yıllara taşımak amacıyla yeni araçlara ve kaynaklara yatırım yaparak, en iyi, en ekonomik, en hızlı ve verimli üretim çözümleri sunmaya çalışmaktayız.

Kalite Politikamız

Yavuz Metal, müşterilerine her daim en iyi kalitede ürün, yarı ürün sunmak, bunu fason ve/veya seri üretim taleplerine cevap verebilecek şekilde gerçekleştirmek, kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir çözüm ortakları arasında yer almak amacı ile tüm faaliyetlerini kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirmeyi yönetim politikası olarak benimsemiştir.

Bu amaçla Yavuz Metal sektöründe kabul görmüş yönetim sistemini kurmuş olup çalışmalarını kalite yönetimi, işçi sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerine bağlı kalarak yürütmektedir.

Bu hizmet anlayışımız çerçevesinde uzun yıllar siz değerli müşterilerimizle daha ileri hedeflere ulaşmayı umut ediyoruz.